Okleiny okienne

Stolarka okienna jest bardzo ważnym elementem każdego domu. Warto, więc zadbać aby jej wygląd nie odstraszał, a był reprezentacyjny. Z pomocą mogą przyjść nam np. okleiny okienne.’, ‚Choć okna z białego PVC mają wielu miłośników, coraz częściej decydujemy się na odważne akcenty dekoracyjne, nadające naszym elewacjom indywidualnego charakteru.

Współczesne domy często zaskakują żywą kolorystyką tynków oraz profili okiennych. Elewacja budynku, wraz z kluczowym elementem jaki stanowi stolarka okienna świadczy o nas samych.Wygląd okien z PVC możemy modyfikować na wiele sposobów. Możliwe są zmiany koloru i faktury, wybór różnych wersji podziału okna i szyby oraz różnorodnych kształtów okien i samych profili, aż po okucia i akcesoria.

Okna PVC mogą być okleinowane na dowolny kolor. Do wyboru mamy chociażby drewnopodobne folie dekoracyjne, które nadają profilom okien klasycznego wyglądu. Do wyboru mamy okleiny okienne, które niemalże idealnie odwzorowują naturalny wygląd drewna. Nowoczesne okleiny okienne sprawiają, że powierzchnia profilu wygląda dokładnie tak jak lakierowane drewno o otwartych porach. Okna można wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Mogą to być klasyczne lub stylowe listwy przyszybowe lub szprosy, które nie ograniczają dopływu światła do pomieszczeń.

Jeśli powierzchnia przeszklenia jest wystarczająco duża, szybę można dzielić w dowolny sposób. Jednak nie tylko okleiny mogą zdobić i zmienić wygląd naszych okien. Na rynku dostępna jest szeroka oferta klamek, które można dopasować do aranżacji wnętrza, wybierając wśród wielu różnorodnych modeli w stylu nowoczesnym jak też klasycznym.

Klamki takie mogą być lakierowane na wiele różnych kolorów lub wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Ich funkcjonalność zaś jest już naszą indywidualną kwestią wyboru.

Author: e-dom.eu

Podobne posty