Szafki na buty do przedpokoju

Dyskretne szafki na obuwie, które pomieszczą niedużą ilość obuwia, sprawdzają się szczególnie w tradycyjnych przedpokojach. ‚, ‚Większą przestrzeń na obuwie gwarantują systemy szafek w garderobie.Szeroki wybór rozwiązań projektowych sprawia, że szafki na obuwie mogą być dostosowane do najmniejszego przedpokoju.

Klasyczne szafki na buty

• komody z półkami
• ażurowe półki
• wysuwane kosze
• pojemniki i pudełka

Niekonwencjonalne szafki na buty

• kieszeń wisząca
• stojaki
• półki druciane
• szyny

Powyższe meble mogą być wykonane z różnych materiałów naturalnych i sztucznych. Tradycyjne komody są realizowane z drewna lub wysokiej jakości laminatu. Wiszące lub stojące konstrukcje składają się z kilku dwurzędowych schowków. W zależności od wymiarów komody z półkami mogą pomieścić od 8 do 18 par butów. Równie pojemne są wykonane ze stali konstrukcje ażurowe, które są bardzo funkcjonalne ze względu na regulowaną wysokość nawet do 330 cm wysokości. Jednak w porównaniu do komód, osłoniętych frontami z dekoracyjnymi uchwytami, otwarte półki są zdecydowanie mniej estetyczne. Zamknięte konstrukcje szaf na obuwie są polecane do niedużych przedpokojów.

W garderobie szerokie zastosowanie mają systemy półek, które można wypełnić szeregiem pojemników wykonanych z siatki poliestrowej. W pojemniku, o wymiarach 23 cm szerokości, 17 cm wysokości, zmieści się jedna para butów. Przeźroczysta powłoka sprawia, że znalezienie obuwia nie stanowi wówczas problemu. Innowacyjne są również szafy z systemem wysuwanych koszy, półek drucianych i stojaków, w których można przechowywać zarówno niskie jak i wysokie obuwie.W niedużych przedpokojach, niestandardowym rozwiązaniem mogą być stalowe szyny, zamontowane na ścianie, na których powiesimy obuwie. Sprawdzą się również autorskie kieszenie wykonane z grubej tkaniny. Miękka konstrukcja powieszona na drążku, może być opatrzona w 9 kieszeni na obuwie. Szyny i kieszenie są najbardziej ekonomicznym schowkiem na buty.

Szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że szafki na buty można dopasować do każdego stylu wnętrz. Doskonale przemyślane szafki na buty chronią obuwie przed uszkodzeniem. Ponadto pozwalają uporządkować kolekcje obuwia w przedpokoju i garderobie.

Author: e-dom.eu

Podobne posty